ZGŁOSZENIE NA PIELGRZYMKĘ 2017

XV Pielgrzymka Rowerowa z Gdańska na Jasną Górę odbędzie się w dniach 15-21 lipca 2017.

Wyruszymy z Gdańska do Lipinek w sobotę (15 lipca), następnie pojedziemy do Brzozy (16 lipca), Ślesina (17 lipca), Turku (18 lipca) i Wielunia (19 lipca). Na Jasną Górę przyjedziemy w czwartek (20 lipca). Do Gdańska wrócimy autokarami rano w piątek (21 lipca).

Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 470 zł.

Cena obejmuje wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), noclegi w szkołach, ubezpieczenie, obsługę techniczną, transport bagaży w czasie całej trasy, powrót autokarem do Gdańska wraz z transportem bagaży i rowerów oraz okolicznościową koszulkę.

W tym roku chcemy wynająć w Częstochowie pokoje, gdzie będzie można się przebrać, wykąpać. Każdy otrzyma również ciepły posiłek (obiad). Bez żadnej dopłaty będzie można także skorzystać z noclegu. Jeżeli liczba korzystających z noclegu będzie powyżej 40 osób, będą one mogły wracać autokarem w piątek rano.

Przed wyjazdem (na początku czerwca) odbędzie się spotkanie organizacyjne, o którym poinformujemy w późniejszym czasie. Na spotkaniu organizacyjnym, wpłatą ostatecznie potwierdzamy swój udział w pielgrzymce.

Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku rezygnacji z pielgrzymki prosimy przesłać informację na adres info@rowerowa.com.pl podając w temacie wiadomości: nazwisko i imię – rezygnuję. To wszystko.

  • Jasna_Gora_2013 (185)

Comments are closed.