ZGŁOSZENIE NA PIELGRZYMKĘ 2020

XVIII Pielgrzymka Rowerowa z Gdańska na Jasną Górę odbędzie się w dniach 18 – 24 lipca 2020.

Wyruszymy z Gdańska do Lipinek w sobotę (18 lipca), następnie pojedziemy do Brzozy (19 lipca), Ślesina (20 lipca), Turku (21 lipca) i Wielunia (22 lipca). Na Jasną Górę przyjedziemy w czwartek (23 lipca). Do Gdańska wyjedziemy autokarami dopiero po śniadaniu w piątek rano (24 lipca).

Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 520 zł.

Cena obejmuje wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), noclegi w szkołach, ubezpieczenie, obsługę techniczną, transport bagaży w czasie całej trasy, powrót autokarem do Gdańska wraz z transportem bagaży i rowerów oraz okolicznościową koszulkę. W Częstochowie wynajęte będą pokoje, gdzie będzie można się przebrać, wykąpać i tu będziemy nocować. Każdy otrzyma również w tym dniu obiad i rano śniadanie przed wyjazdem.

Przed wyjazdem (12 maja 2020) odbędzie się spotkanie organizacyjne; o szczegółach poinformujemy w późniejszym czasie. Na spotkaniu organizacyjnym, wpłatą ostatecznie potwierdzamy swój udział w pielgrzymce.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, również dotyczy to listy rezerwowej, W przypadku rezygnacji z pielgrzymki prosimy przesłać informację na adres info@rowerowa.com.pl podając w temacie wiadomości: nazwisko i imię – rezygnuję. To wszystko. Jeżeli zapisałeś się, a nie możesz jechać, to daj znać, żeby nie blokować miejsca.

  • Jasna_Gora_2013 (185)