ZGŁOSZENIE NA PIELGRZYMKĘ 2021

15 maja 2021 ruszyliśmy z zapisami.

30 czerwca lista uczestników została ostatecznie zamknięta.

Informacje

Tegoroczną Pielgrzymkę Rowerową z Gdańska na Jasną Górę planujemy na 5 – 10 lipca 2021. Wyruszymy z Gdańska do Lipinek w poniedziałek (5 lipca), następnie pojedziemy do Brzozy (6 lipca), Ślesina (7 lipca), Turku (8 lipca) i Wielunia (9 lipca). Na Jasną Górę przyjedziemy w sobotę (10 lipca). Do Gdańska dotrzemy autokarami  w niedzielę rano (11 lipca).

Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 550 zł

Cena obejmuje wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), noclegi w szkołach, ubezpieczenie, obsługę techniczną, opiekę ratownika medycznego, transport bagaży w czasie całej trasy, powrót autokarem do Gdańska wraz z transportem bagaży i rowerów oraz okolicznościową koszulkę.

Przed wyjazdem (w czwartek 17 czerwca 2021) odbędzie się spotkanie organizacyjne, w czasie którego wpłatą ostatecznie potwierdzamy swój udział w pielgrzymce.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, również dotyczy to listy rezerwowej, W przypadku rezygnacji z pielgrzymki prosimy przesłać informację na adres info@rowerowa.com.pl podając w temacie wiadomości: nazwisko i imię – rezygnuję. To wszystko. Jeżeli zapisałeś się, a nie możesz jechać, to daj znać, żeby nie blokować miejsca.

  • Jasna_Gora_2013 (185)