ZGŁOSZENIE NA PIELGRZYMKĘ 2018

XVI Pielgrzymka Rowerowa z Gdańska na Jasną Górę odbędzie się w dniach 7-13 lipca 2018.

Wyruszymy z Gdańska do Lipinek w sobotę (7 lipca), następnie pojedziemy do Brzozy (8 lipca), Ślesina (9 lipca), Turku (10 lipca) i Wielunia (11 lipca). Na Jasną Górę przyjedziemy w czwartek (12 lipca). Do Gdańska wrócimy autokarami rano w piątek (13 lipca).

Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 480 zł.

Cena obejmuje wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), noclegi w szkołach, ubezpieczenie, obsługę techniczną, transport bagaży w czasie całej trasy, powrót autokarem do Gdańska wraz z transportem bagaży i rowerów oraz okolicznościową koszulkę.

W tym roku chcemy wynająć w Częstochowie pokoje, gdzie będzie można się przebrać, wykąpać. Każdy otrzyma również w tym dniu ciepły posiłek (obiad).

Przed wyjazdem (na początku czerwca) odbędzie się spotkanie organizacyjne, o którym poinformujemy w późniejszym czasie. Na spotkaniu organizacyjnym, wpłatą ostatecznie potwierdzamy swój udział w pielgrzymce.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, również dotyczy to listy rezerwowej, W przypadku rezygnacji z pielgrzymki prosimy przesłać informację na adres info@rowerowa.com.pl podając w temacie wiadomości: nazwisko i imię – rezygnuję. To wszystko. Jeżeli zapisałeś się, a nie możesz jechać, to daj znać, żeby nie blokować miejsca.

  • Jasna_Gora_2013 (185)

Comments are closed.